V inzertní aplikaci Let Go seženete cokoliv

Jan Nuc

Autor: Jan Nuc
Datum

Každý občas potřebuje něco prodat, nebo naopak koupit. Chceme se zbavit nepotřebného oblečení, staré učebnice nebo sháníme třeba jízdní kolo na ježdění na fakultu. Přidávání na inzertní servery ale většinou zabere spoustu času. Proto je zde aplikace Let Go.

Zajímavá aplikace Let Go je takovým inzertním místem, kde můžete nalézt vše, co potřebujete. Navíc je jednoduchá na ovládání a svůj inzerát byste měli být schopni přidat už do 30 sekund. Jak to celé funguje? Po stáhnutí aplikace se v Let Go objeví úvodní stránka, kde se zobrazí všechny nabídky, které jsou nejblíž místu, kde se právě nacházíte. Při zadání hledané položky se nabídky řadí také podle vzdálenosti od vás.

letgo

Pokud chcete naopak něco prodat, stačí kliknout na tlačítko “Zveřejnit”. Vyskočí okno, kam vyplníte své údaje, informace o zboží, které nabízíte, a jednoduše přidáte fotky předmětu přímo z vašeho zařízení. Když se vaše nabídka někomu zalíbí, může vám napsat zprávu prostřednictvím chatu a aplikace na příchozí zprávu sama upozorní notifikacemi.

Aplikace Let Go je zdarma na platformách Android a iOS.


Štítky:

, , , , , ,