Tipy na pátek: Noc s netopýrem nebo večer s fotografy?

Eva Pětvalská

Autor: Eva Pětvalská
Datum

První týden zimního semestru máme za sebou, což znamená, že se v neděli nekompromisně uzavře všemi oblíbený STAG a už nebude cesty zpět. Doufáme, že se vám podařilo zapsat si všechny předměty, o kterých jste snili a že vaše rozvrhy dopadly nad očekávání dobře. A pokud nedopadly, máme pro vás pár tipů, kde se můžete v pátek odreagovat a přijít na lepší myšlenky. 

Pátek 26.9. je dnem, kdy se po celé ČR koná Noc vědců, jedna z největších akcí evropských vědců určená pro širokou veřejnost. V prostoru Botanické zahrady můžete jít v noci hledat poklad v doprovodu světlušek, na fakultě tělesné kultury si můžete otestovat svou psychickou odolnost a frustrační toleranci, nebo se můžete jít projít s netopýrology za netopýry do Bezručových sadů.

Kino Metropol promítá v půl šesté mysteriózní thriller Dřív než půjdu spát.

Hospůdka a kafírna s galerií Střední formát pořádá v 19 hodin setkání všech fotografů, modelek, cvakalů a uživatelů fotoaparátu. Můžete se seznámit s novými lidmi z oboru, nebo si rovnou domluvit focení.

Klubu 15 minut se můžete od 21 hodin těšit na párty, která se ponese na vlnách hip hopové, funkové a neosoulové hudby. Čeká na vás olomoucký dj a producent DTonate, dj Gasta a dj Boruuf.

Belmondo club nabízí od 22:00 WARM UP THE ONE párty, která chce studentům představit nový festival taneční muziky The one festival a část účinkujících, například Richarda Reynoldse nebo Djs Mio.