Test: Zombie apokalypsa!

Megi Chlebounová

Autor: Megi Chlebounová
Datum

Jdeš si takhle z nákupu, v ruce se ti houpe tvá budoucí večeře a už se těšíš, až to kuře šoupneš do trouby, mezitím uděláš hranolky a všechno to poliješ litrem tatarky. Najednou se však za tebou ozve hrdelní: „MOZZZZZKYYY!“ Otočíš se a uzříš svého souseda. Sice včera dost pil, ale ne natolik, aby byl v obličeji takový zelený, nemluvě o jeho pajdavé chůzi. Chvíli zmateně stojíš, ale pak ti dojde, že se sousedem je něco v nepořádku, neboť mu hlava podivně plandá. Když se ti na nohy vrhne ošklivě znetvořený jezevčík, víš, že je zle. Nastala zombie apokalypsa. Co teď?

Zombie_2013229b

1. První a nejdůležitější věcí, kterou je potřeba udělat při zombie apokalypse, je najít vhodnou zbraň, kterou budeš dotěrné zombíky odrážet, aby si z tebe neudělali zákusek. Vtrhneš do nejbližší samoobsluhy, kde narazíš na několik možných zbraní. Kterou si vybereš?

a) basebalovou pálku
b) motorovou pilu
c) šampón proti lupům

Pokud jsi zvolil:
odpověď a) Každý ví, že basebalovou pálkou se nejlépe odstřelují hlavy zombíkům. Snad jsi dobrý odpalovač, jinak je tvůj život zpečetěn.
odpověď b) Motorová pila má svá pozitiva, ale i negativa. Jednak dělá hluk, takže přiláká další zombíky a také dělá nepořádek. Pokud ti však nevadí brodit se po kolena v krvavé kaši, je to jasná volba!
odpověď c) Dával jsi ve škole pozor a víš, že zombíky odpuzují lesklé, objemné a na dotek jemné vlasy.

2. Máš zbraň, teď musíš najít bezpečný úkryt, kde budeš přežívat a odrážet útoky zombíků. Kde to bude?

a) v samoobsluze, kde jsi nalezl zbraň
b) pokusíš se probojovat do vlastního domu, protože je to tobě známé prostředí, a to je výhoda
c) v hračkářství

Pokud jsi zvolil:
odpověď a) Zabarikáduješ vchod, zatlučeš okna krabicemi od banánu a budeš se modlit o svůj bídný život.
odpověď b) Je to značně riskantní. Pod rouškou tmy se vydáš ze samoobsluhy a potichu se kradeš k domu. Cestou si naplácáš bahno na obličej, potrháš šaty a napodobuješ klátivé pohyby zombíků, kteří si tě proto nevšímají, a tak dorazíš bez úhony do cíle.
odpověď c) Rozsypeš kolem vchodu kostky lega a jsi v bezpečí

 3. Jsi úspěšně zabarikádován, zombíci se k tobě nemohou dostat. Najednou ale uslyšíš křik. K tvému opevnění se řítí velmi sympatická blondýna, které je v patách celé stádo hladových nemrtvých. Co uděláš?

a) nezájem, blondýnky nejsou tvůj typ
b) hrdinně popadneš zbraň a vyřítíš se na zombíky, co jí pronásledují
c) otevřeš dveře, necháš blondýnu proběhnout a zabouchneš nemrtvým před nosem

Pokud jsi zvolil:
odpověď a) Pozoruješ, jak si ji zombíci dávají k obědu a jsi rád, že ty jsi v bezpečí.
odpověď b) Rozsekáš všechny zombíky, popadneš děvče do náruče, hluboce se jí podíváš do očí a ona ti bude za záchranu života na věky vděčná.
odpověď c) Nezašpiníš si ruce a blondýna ti bude i tak neskonale vděčná.

 4. V rádiu uslyšíš, že za městem vláda postavila útočiště pro všechny přeživší. Prý je tam bezpečno, útulno a hlavně jim teče teplá voda. Vydáš se tam?

a) ne, určitě je to léčka
b) ano, už dlouho ses nemyl
c) ano

Pokud jsi zvolil:
odpověď a) Zůstaneš zabarikádovaný a vylezeš, až když ti na dveře zabuší stoprocentně živí muži zákona. Jsi zachráněn!
odpověď b) Probojuješ se k uprchlickému táboru, který je doopravdy tak bezpečný jak říkali v rádiu. Opět se setkáváš se svou rodinou, která jako zázrakem také přežila a dáváš si teplou sprchu. Jsi zachráněn!
odpověď c) Dostaneš se k uprchlickému táboru, který však mezitím podlehl náporu zombíků. Jsou všude. Bojuješ ze všech sil, ale nakonec podlehneš přesile.  Najednou ti začínají chutnat mozky…

Tak co, přežil bys?

Foto: http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02013/Zombie_2013229b.jpg


Štítky:

, ,