SNOW FILM FEST: Fanoušci filmu a zimních sportů, spojte se!

Autor: Tereza Cidlinská
Datum

Pokud jste příznivci zimního sportování, ale zároveň dokážete ocenit poklidnou atmosféru popcornu a kina, je pro vás připravena ideální kombinace v podobě Snow film festu. Ten se poprvé uskutečnil v roce 2011 a letos nás tedy čeká už čtvrtý ročník. Festival probíhá v několika městech České republiky, například v Děčíně, Brně či Hradci Králové, a tento rok nově i na Slovensku. Na několika místech bude promítání filmů doplňovat i doprovodný program. 

arslanbob-4

Ale nás, jako olomoucké studenty, zajímá hlavně to, co se bude promítat v hanácké metropoli. Pokud vás lákají filmy o extrémním lyžování, snowboardingu nebo třeba snow-kitingu, udělejte si v pondělí 24.11.2014 čas a v době od 18:00 do 22:00 dorazte na promítání do U-čka. Tam na vás budou čekat filmy z celého světa, například australský film Arslanbob – příběh Kyrgyzské zimy, švýcarský Icefall, ale i český zástupce Huevo od Ondřeje Švihálka.

Cena vstupenek je 80 Kč v předprodeji a 100 Kč na místě. Členové  klubu Hedvábná stezka mohou po předložení karty využít slevu 10%. Předprodejní místa vstupenek jsou dvě a to Rock point v Riegrově ulici a samotný U-klub. Vstupenky budou dále slosovatelné, takže budete mít navíc možnost vyhrát i zajímavé a hodnotné ceny, třeba  běžkařský zájezd pro jednu osobu do Dolomit.

Pro více informací zavítejte na webové stránky http://www.pohora.cz/snow-film-fest/ nebo napište přímo pořadateli na email kaamill@seznam.cz. 

 

Foto: pohora.cz/snow-film-fest (snímek Arslanbob – příběh Krygyzské zimy)


Štítky:

, , ,