Se psem do hospody? V Podpalubí žádný problém

Autor: Eva Ertlová
Datum

Jako svou další zastávku na naší tour po hospodách jsme zvolili nenápadný bar „V Podpalubí“ kousek od kina Metropol. Po minulém extrémním zážitku z Vertiga jsme se rozhodli pro něco kultivovanějšího, nekuřáckého a zdraví neohrožujícího. Na zdroji veškerého vědění (čti  Facebooku) jsem tak našla pozitivní recenze na V Podpalubí, nedalo mi to a vyrazili jsme to vyzkoušet na vlastní kůži.

V_podpalubí_1

Do pohodového podniku jsme dorazili snad jako první hosté, kromě obsluhujícího barmana nikde nikdo. V docela prostorné suterénní místnosti stálo jen pár stolů a barový pult s židlemi, vše ale bylo zařízeno relativně moderně a stylově. Stihli jsme si tak akorát objednat piva, víno a čaj, když už začali pomalu chodit další zákazníci.

V_podpalubí_2

Jaké bylo moje překvapení, když se kromě obvyklých párů a skupinek přátel přišli občerstvit také hosté se dvěma malými psy. V tu chvíli už byla odepsána jakákoli inteligentní atmosféra večera a konverzace se zvrhla v jednoduché: „Ke mně pojď!“ „Ňuňu!“ a „Pořídíme si psa!“. Oba živočichové totiž měli patřičnou volnost, a tak si po místnosti běhali, jak jen se jim zachtělo. Ke mně se jim nechtělo. Díkybohu.

Abych ale zhodnotila cekově atmosféru podniku… V Podpalubí bylo čisto, hrála fajn hudba a obsluha byla příjemná. Dojem mírně kazil chalupářsky sklepní zápach zatuchliny, ale nešlo o nic hrozného. K ceně nápojů nemám žádné výhrady, prostě takový milý průměr. Vytknout můžu snad jen nekonečnou cestu na dámskou toaletu. Takže pokud hledáte pohodové místo, kde se zabavíte nejen vy, ale i váš čtyřnohý kámoš, víte kam vyrazit.

  Fotografie: Tereza Golková

Štítky:

, , , , , , ,