Přijďte se bát do knihovny

Autor: Barbora Hinková
Datum

Všechny milovníky hrůzy a děsu jistě potěší další organizované čtení ve Zbrojnici, které se bude tentokrát zabývat četbou hororů. Akce se uskuteční 10. března 2015  a začne v sedm hodin večer v klubovně Zmijozelu. Večerní čtení proběhne ve volném duchu. Účastníci si s sebou mohou přinést svou oblíbenou knihu (nebo i více knih) a představit ji ostatním. Diskutovat můžete i o oblíbených autorech, příbězích, filmových nebo komiksových adaptacích.

hororové čtení

Knihovník Jindřich Juráš  nám prozradil, na co se mohou návštěvníci těšit, jelikož i samotní organizátoři akce mají v záloze několik děsivých příběhů. „Představen bude Howard Phillips Lovecraft, Stephen King či Edgar Allan Poe,“ řekl Juráš. A ti, kteří událost nestihnou, si nemusí zoufat. Zmíněné knihy budou zaznamenány a jejich soupis se objeví na oficiálních facebookových stránkách události jako doporučení od milovníků hororové literatury.

Jelikož se jedná o jubilejní desáté večerní čtení, bude pro účastníky mimo malého občerstvení připraveno i speciální výroční překvapení. Takže neváhejte a přijďte, ať už s knihou nebo bez ní.

Foto: facebook Knihovna Univerzity Palackého v Olomouci


Štítky:

, , , , ,