POZVÁNKA: Oslavte zkouškové na Ololodi

Eva Pětvalská

Autor: Eva Pětvalská
Datum

Olomoucká rarita Ololoď dostala nový kabát – kapitán ji “zaplexiskloval”, přidal kamna, začal vařit punč a loď je tak přichystána na zimní sezónu. Na úspěšné studenty navíc čeká odměna.

Ololoď sice ukončila svou letní sezónu, ale tím její poznávací plavby ani zdaleka nekončí. Naopak začíná nová, zimní sezóna, která láká všechny zájemce na netypickou vánoční atmosféru adventních punčových plaveb u rozehřátých kamen. A jelikož i kapitán Šimon zažil studentská léta, přichystal pro všechny studenty malou motivaci. Všichni, kteří úspěšně složí zkoušku, dostanou k plavbě za odměnu punč. Zoufat si nemusí ani ti, kteří zkoušku nezvládnou, pro ně má Ololoď také malé překvapení. „Zarezervujte si plavby už teď, ať máte další motivaci na úspěšné absolvování zkoušek. Ta hlavní pochopitelně je udělat vše teď v předtermínech, ať máte pak zasloužené prázdniny“ vzkazuje Šimon Pelikán, kapitán Ololodi. 

12343457_10208527423808574_2050845399_o
Cena jedné plavby pro jednotlivce/studenty je 70 Kč. Délka jedné poznávací plavby je 45 minut a minimální počet cestujících k vyplutí lodi je pět osob. Kromě poznávacích plaveb pro jednotlivce nabízí Ololoď také speciální večírkové plavby, různé oslavy nebo plavby soukromé, které mohou ocenit třeba zamilované páry. 

Objednávky, rezervace a další informace najdete na webu Ololodi.

Foto: Archiv Ololoď / Šimon Pelikán


Štítky:

, ,