Olomoucký Majáles má vlastní mobilní aplikaci

Jan Nuc

Autor: Jan Nuc
Datum

Dnes začíná dlouho očekávaný Majáles, který pořádají studenti Univerzity Palackého. Celá akce nabídne pestrý šestidenní program v podobě koncertů, outdoor aktivit a samozřejmě i afterparty. Pro lepší přehled všech akcí a míst, kde se bude Majáles konat, vznikla mobilní aplikace. 
 

O vývoj aplikace se postaral Lukáš Novák, vývojář UPlikace a MobilKredit, který již má s aplikacemi pro univerzitu zkušenosti. Majáles UP je aplikací s jednoduchým, hezkým designem a velmi jasnými funkcemi.

Celá appka je logicky rozčleněna do několika záložek. V Informacích naleznete vše důležité o majálesu, králi, soutěžích a samozřejmě i o důležitých kontaktech a celém realizačním týmu. Další záložkou jsou Aktuality, kde jsou všechny důležité články z webové stránky olomouckého Majálesu.
Majáles UP

Majáles UP

Nejdůležitější záložkou je ale Program, který nabídne chronologicky seřazené všechny body programu podle dnů a časů, což usnadní orientaci v celém šestidenním majálesování. Při rozkliknutí daného bodu se navíc zobrazí podrobné informace o celé akci, jako je místo konání či základní popis, a dokonce si můžete přidat bod do kalendáře. Navíc se dá program filtrovat podle míst konání. S tím souvisí i Mapa, kde najdete označena všechna majálesová stanoviště i s odkazem na program a následnou navigaci do určeného místa. Pro lidi neznalé Olomouce bude tato záložka určitě potěšující. Celý olomoucký Majáles se koná od 2. do 7. května a vše potřebné se dozvíte v aplikaci nebo na webu. Aplikace je dostupná pro platformu Android zdarma. qrmajales

Štítky:

, , , , ,