Nebe a Mirai roztančili Účko

Autor: Zuzana Zelená
Datum

Olomouc – Kapely Nebe a Mirai roztančily ve středu 2. listopadu olomoucký U-klub. V Olomouci vystoupily v rámci svého podzimního turné Zajedenprovaztour. Kluci společně zahráli své starší i nové písně a předvedli úžasnou show.

Foto: Lýdie Hájovská

Už okolo sedmé hodiny večerní začali do olomouckého Účka přicházet první návštěvníci. Samotný koncert začal pár minut po osmé hodině a obě kapely jej zahájily společnou písní Táhneme za jeden provaz. Po společném úvodním čísle pokračovala kapela Nebe písní Než se rozední. Na pódiu potom zazněly jejich nejznámější hity jako Legosvět (v podání kapely Mirai) nebo Vteřina, ale i nová píseň Souřadnice z chystaného alba, které ponese stejný název.

I kapela Mirai zahrála několik nových písní. Jednou z nich, která utkvěla v paměti fanoušků a zvlášť přítomných vysokoškoláků, byla píseň Prokrastinace. Celý dvouhodinový koncert byl o vzájemné spolupráci a souhře. Obě kapely se navzájem prolínaly a přinesly publiku, obzvlášť ženské části, úžasný a nezapomenutelný zážitek.

Největším překvapením večera byl společný závěrečný tanec s fanoušky. Kluci na konci sestoupili z pódia na taneční parket a společně si s publikem zazpívali a zatancovali. „Jo, přišlo mi skvělé, jakou z toho dokázali udělat show i to, jak hráli mezi lidmi a pak i v pohodě pózovali a bavili se s nimi. A samozřejmě hráli dobře,“ sdělila své dojmy jedna z fanynek.

Po koncertě čekala na všechny fanynky (i fanoušky) autogramiáda a společné focení s kapelami. „Bylo to super. Koncert se mi hrozně líbil. A Mirai byl zlatý,“ řekla další nadšená fanynka.

Foto: Lýdie Hájovská Fotografie: Lýdie Hájovská

Štítky:

, , , , , ,