Na dece s Helenou – piknik nejen pro nováčky

Eva Pětvalská

Autor: Eva Pětvalská
Datum

Máš rád jídlo? A podzim? Chceš se seznámit s bandou báječných lidí? Chtěl bys psát pro studentský web nebo časopis? Tak přijď na piknik s Helenou v krabici, setkáme se v pondělí 22. září v 17 hodin na nádvoří Zbrojnice, odkud se přesuneme na deku do Bezručových sadů. Připojit se můžeš i k události na facebooku.

Ačkoliv jsme smutní, že končí léto a přichází školní povinnosti, vidíme i pozitivní stránku začínajícího semestru a tou jsou nové příležitosti. Jednou z nich je také možnost zapojit se do chodu redakce studentského časopisu Helena v krabici. Rádi ve svých řadách uvidíme nové tváře – ať už rád píšeš, edituješ, fotíš, nebo se chceš jakkoliv jinak seberealizovat. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Helena nabízí možnost podívat se do zákulisí různých akcí, můžeš si vyzkoušet například reportáž, rozhovor nebo třeba komentář. Své články či fotografie máš možnost publikovat na webu i v tisku, který vychází každých 14 dní. 

Piknik není jen pro studenty, kteří by s námi chtěli spolupracovat, zváni jsou samozřejmě i čtenáři a fanoušci Heleny v krabici a všichni milovníci čepovaného vína.

Pokud by někomu nevyhovoval termín pikniku a i přesto by se rád přidal k redakci, stačí napsat zprávu na facebook Heleny.

Foto: Freeimages.com