Kreslíš. Kreslím. Kreslíme.

Jan Nuc

Autor: Jan Nuc
Datum

Dnes se nezaměřím na aplikaci, ale na zajímavou hru, která zabaví na pár minut denně a ukrátí dlouhou chvíli. Navíc ji můžete hrát i se svými přáteli a zažít kromě spousty legrace i trochu přemýšlení. 

Draw Something je hra, ve které jde, jak už napovídá název, o kreslení. Po registraci přes email nebo Facebook si můžete najít přátele podle jejich jmen, nebo si najít náhodné hráče z celého světa. Principem hry je kreslení obrázků podle zadaných slov a také následné hádání toho, co vaši přátelé vytvořili. Ne vždy je to jednoduché, protože někdo kreslí dobře, ale druhému kreslení nemusí jít. Vaše mozky tedy občas dostanou zabrat. Navíc je Draw Something v angličtině.

draw something

Ve hře je i vlastní měna, zlaťáky, za které se dají kupovat nové barvy ke kreslení. Za zlaťáky se dá obnovit i nabídka slov, které si můžete vybrat ke kreslení – pokud se vám nějaké nelíbí, jednoduše necháte vyvolat jiné. Zlaťáky se nemusejí kupovat reálnými penězi, jak to bývá u mnoha her, ale můžete si na ně vydělat pomocí hádání obrázků nakreslených přáteli. Další možností jsou akce ve hře, které vám nabídnou hádání vybraných obrázků, za ty následně dostáváte další zlaťáky. Pokud nebudete vědět nakreslený obrázek, jsou k dispozici i bomby, které zúží počet nabízených písmen.

Draw Something je zdarma na platformy Android, iOS a Windows Phone.
qr

Foto: Jan Nuc, apk.mania.com


Štítky:

, , , ,