Komici s.r.o. přijeli pobavit Olomouc

Kristýna Dušková

Autor: Kristýna Dušková
Datum

Na své si v pondělí večer přišli příznivci televizní show Na stojáka. V kině Metropol totiž vystoupili tři z jejích hlavních představitelů. Trio bavičů vystupující pod názvem Komici s.r.o. zavítalo do Olomouce již podruhé. O jejich oblibě mezi diváky svědčil téměř vyprodaný sál.

Matonoha

Představení uvedl krátce po sedmé hodině večer první z trojice Miloš Knor. „Zatím sledujete neplacenou část představení, což svědčí o její kvalitě,“ prohlásil sebeironicky při úvodním slovu a následně už začal z rukávu sypat vtípky. Začal se scénkou na téma fotbal, při které si neváhal přizvat na pódium „dobrovolníka“ z publika. Následně ho se svými scénkami začali střídat Tomáš Matonoha a Lukáš Pavlásek, kterého publikum přivítalo největším potleskem. Trojka používala velmi jednoduchý humor a rozhodně nešetřila s vulgarismy. Salvy smíchu, které se neustále ozývaly z hlediště, však dávaly najevo, že to divákům nevadí a že takové odlehčení pondělního večera přijali s povděkem.

Jednotlivé scénky se týkaly různorodých témat – od sportu přes alkohol až po zpravodajství TV Nova. Pavlásek například přišel v jednom výstupu na scénu v převlečení za mexického zpěváka. Baviči si vzali na paškál i některé známé osobnosti, mimo jiné prezidenta Zemana či Zdeňka Pohlreicha. Když se Matonoha chopil kytary a začal hrát Anděla od Karla Kryla, na chvíli se zdálo, že show na chvíli zvážní. Jakmile ale vypustil z úst svůj neuvěřitelně falešný zpěv, bylo jasné, že zdání bylo klamné. On sám poznamenal: „Děláme si legraci z čehokoli, z kohokoli, nic nám není svatý.“

Tento styl humoru nemusí být šálkem kávy úplně každého, ale pokud jste příznivcem stand-up komedie, můžete Komiky s.r.o. vidět během podzimu ještě v několika dalších městech. 

foto: Jana Ščamburová


Štítky:

, , , , , , ,