Kanadští Billy Talent v létě zavítají do Olomouce

Kateřina Čajanková

Autor: Kateřina Čajanková
Datum

Kanadská punk-rocková skupiny Billy Talent v létě zavítá do Olomouce. Pokud jste tedy milovníky tvrdší muziky a plánujete přes prázdniny zůstávat ve své milované hanácké metropoli, zapište si 1. srpna do diáře. Tuhle show na Korunní pevnůstce si rozhodně nemůžete nechat ujít.

7889820816_0a3a7a1e06

Billy Talent v loňském roce navštívili během svého turné Prahu, kde představili novou desku. Letos vystřídají kluci českou metropoli za tu hanáckou. A  bude to jejich jediný koncert tady u nás! Není se tedy čemu divit, že fanoušci této punk-rockové legendy z Toronta nemohli uvěřit tomu, že by kapela takového jména mohla koncertovat zrovna v maličké Olomouci. Organizátor koncertu Dušan Neumann z Bounty Rock Cafe návštěvu Billy Talent potvrdil. „O koncert Billy Talent usiluji již asi 3 roky,“ přiznává a dodává: „Nebylo to vůbec jednoduché, protože kapely takového jména většinou pořádají velké zahraniční agentury. Tentokráte jsme spojili síly se slovenskou Agenturou Kvas a povedlo se.

7889811326_505747540f

Koncert pod širým nebem v rámci Olomouckých kulturních prázdnin je rozhodně velkým lákadlem a atmosféra bude určitě skvostná. „Korunní pevnůstka je krásné místo v centru Olomouce s dostačující kapacitou. Pořádáme zde již sedm let festival Bounty Rock Cafe Open Air a také mnoho jiných koncertů. Je to naše domovská scéna,“ vysvětlil pan Neumann výběr Korunní pevnůstky, jakožto místa, kde se tato velkolepá událost uskuteční.

Není třeba upozorňovat na to, že tuhle akci by si žádný z fanoušků Billy Talent neměl nechat ujít, jelikož taková kapacita možná Olomouc zase dlouho nenavštíví. „Fanoušci se mohou těšit na skladby z posledního alba Afraid of Heights, ale také na všechny starší megahity a samozřejmě i na energickou pódiovou show,“ uzavírá.

BILLY TALENT - Saint Veronika video shoot Toronto, December 22, 2009 Dustin Rabin Photography - Job #2474

Základní informace máte, takže právě nyní je ten pravý čas pro zakoupení vstupenky. A já bych osobně moc neotálela, protože prostor není nafukovací a lístků taky není nekonečno. V předprodeji vstupenku zakoupíte za 799,- Kč v sítích Ticketportal, Ticketstream či GoOut. Osobně si je můžete koupit přímo v Bounty Rock Cafe na třídě Kosmonautů.

Zdroj fotek: Billytalent.com1313


Štítky:

, , , , , ,