Co s načatou nedělí? Vyrazit do víru velkoměsta!

Kateřina Černohorská

Autor: Kateřina Černohorská
Datum

Znáte to, přijeli jste po delší době do Olomouce, všechno se zdá tak nějak cizí, případně je to úplně nové a moc se necítíte. Co takhle odhodit na chvíli sentimentální stesk po domově a někam si vyrazit?

Pokud jste ještě neviděli nejnovější Svěrákův a Uhlířův počin, rozhodně to napravte, protože návštěva pohádky Tři bratři prostě stojí zato. Kino Metropol ji dnes dává od tří odpoledne, pokud máte pocit, že si zasloužíte něco dospělejšího, v osm večer můžete přijít na mysteriózní koprodukční snímek Dřív než půjdu spát. Pokud by vám naopak dětství začalo chybět, můžete se v 16 hodin vypravit do Šantovky, kde se objeví samotný Uhlíř a zazpívá si s vámi své písničky :).

Zpívání bude trvat hodinu, takže když si pohnete, stihnete otevření U-klubovského U-Pubu, který zve na promoakci na točené pivo.

Vášnivé tanečníky jistě potěší nabídka Morgan’s restaurantu na Mlýnské. Tam se totiž chystá noc v rytmu flamenca, která začíná v 18 hodin večer.  Těšit se můžete na vystoupení kytaristy Morenito de Triana, kterého bude doprovázet několik tanečnic. Vy se navíc můžete posilnit dobrým jídlem nebo drinkem.

Máte chuť na opravdovou studentskou párty? Tak to nesmíte chybět v  15 minut music clubu na Komenského, kde ve 20 hodin začíná Pre Semester Welcome Party, užijete si nejen skvělou hudbu, ale taky zvýhodněné drinky za třicet!

Helena už má několik tipů, kam půjdete dneska vy?

 Foto: 15 minut music club


Štítky:

, , , , ,