Co nabídne Velký knižní čtvrtek?

Tereza Mikulová

Autor: Tereza Mikulová
Datum

Velký knižní čtvrtek, událost, na kterou se těší snad všichni knihomolové ze všech koutů Česka, je konečně za dveřmi. Tento velký knižní svátek, při němž vyjde šestnáct knih, se uskuteční už zítra. Pro upřesnění tedy dne 15. října.

12112097_10153992981254026_4710369415534702858_n

A co Velký knižní čtvrtek nabídne a kde všude mohou návštěvníci využít jeho výhod?

K zítřejšímu datu vyjde celkem šestnáct nových titulů nejrůznějších žánrů, z nichž minimálně na jeden autorovi fanoušci úpěnlivě čekají. Množství knižních slev mohou zájemci využít v knihkupectvích po celé České republice a samozřejmě i na internetových knižních e-shopech.

Pochopitelně ani olomoucká knihkupectví nebudou výjimkou a akce zde proběhne například v knihkupectví Kosmas na Ostružnické ulici, kde si mohou čtenáři pořídit knižní novinky se slevou až 15 %. Stejně tak se nové tituly objeví na pultech Knihkupectví Dobrovský v Šantovce či knihkupectví ze sítě Neoluxor books v Galerii Moritz.

Čtenáři mohou do své knihovničky zařadit například svědectví českého lékaře Tomáše Šebka nazvané Mise Afghánistánu či ilustrovanou knížku pohádek Zlatý poklad autora Vladimíra Pikory. Kompletní nabídka všech titulů je k dispozici na webových stránkách Velkého knižního čtvrtku: http://www.velkyctvrtek.cz/.

Foto: Facebook


Štítky:

, ,